Cyber Acoustics 1482-15-1000D AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Cyber Acoustics 1482-15-1000D AC
Add to Cart:
  • Input: 120V AC 60Hz 29.5W
  • Output: 15V DC 1000mA