Compaq PA-1600-19A AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Compaq PA-1600-19A AC Power Supp
Add to Cart:
  • Input: 100-240V AC 50/60Hz 1.5A
  • Output: 19V DC 3.16A