Cisco Linksys 110-100-0053 WD411200500B AD12/05A AC Power Adapter 12V 500mA
  • Model: Cisco Linksys 110-100-0053 WD411
Add to Cart:
Cisco Linksys AC Power Adapter 12V 500mA
P/N: 110-100-0053
Model: WD411200500B / AD12/05A
In good condition and In full working order
Included:
  • 1 x Cisco Linksys 110-100-0053 WD411200500B AD12/05A AC Power Adapter 12V 500mA
More Info:
  • Cisco Linksys
  • P/N: 110-100-0053
  • AC Input: 23-VAC 50Hz 70mA
  • DC Output: 12VDC 500mA 6VA