Cisco AA25480L 341-0306-02 WiFi Access Point AC Power adapter 18W 48V 380mA
  • Model: Cisco AA25480L 341-0306-02 WiFi
Add to Cart:
In good condition
Supplied with mains power cable
Included:
  • 1 x Cisco AA25480L 341-0306-02 WiFi Access Point AC Power adapter 18W 48V 380mA
  • 1 x Mains Power Cable
More Info: Item specifics:
  • Output Type: DC
  • Brand Name: CISCO
  • Model Number: AA25480L
  • Usage: Networking Devices
  • Color: Black
Specification:
  • Model: AA25480L
  • Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
  • Output Voltage: 48Volts DC
  • Amperage: 380mA
  • DC Plus Dimension:5.5 x 2.5 mm