Challenger Cable HK-AD-120U267-DA AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Challenger Cable HK-AD-120U267-D
Add to Cart:
  • Input: 100/120 V AC 50/60 Hz 0.8 mA
  • Output: 12 V DC 2.67 mA