Cambridge SoundWorks AD41-0900400DUU AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Cambridge SoundWorks AD41-090040
Add to Cart:
  • Input: 120 V AC 60 Hz 200 mA
  • Output: 5 V DC 400 mA