Boston Acoustics WH120300-1AN AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Boston Acoustics WH120300-1AN AC
Add to Cart:
  • Input: 120 V AC 60 Hz 6.6W
  • Output: 12 V DC 300 mA