Baknor BK 9500-A9767F1P AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Baknor BK 9500-A9767F1P AC Power
Add to Cart:
  • Input: 120V AC 60Hz 9.6VA
  • Output: 9V DC 500mA