Ault 7VA-12125-273 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Ault 7VA-12125-273 AC Power Supp
Add to Cart:
  • Input: 120VAC 60Hz 0.17A
  • Output: 1.25A Cont. Duty