APS SA06-15S12R-U Switching AC Power Adapter Charger 1 5 Watt 12 Volts 1.25 Amp
  • Model: APS SA06-15S12R-U Switching AC P
Add to Cart:
APS Switching AC Power Adapter Charger 1 5 Watt 12 Volts 1.25 Amp
Model: SA06-15S12R-U
In good condition and In full working order
Supplied with mains power cable
Included:
  • 1 x APS SA06-15S12R-U Switching AC Power Adapter Charger 1 5 Watt 12 Volts 1.25 Amp
More Info:
  • Advance Power Solutions
  • I.T.E Power Suply
  • Model: SA06-15S12R-U
  • Input: 100-240V ~ 0.5A 50-60Hz
  • Output: 12V == 1.25A (15W Max.)