AcroPower AXS75S12D7 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: AcroPower AXS75S12D7 AC Power Su
Add to Cart:
  • Input: 100-240V 1.7A 1.0A 50-60Hz
  • Output: 12V 5.5A 66W