AC/DC Adapter MKD-41750700 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: AC/DC Adapter MKD-41750700 AC Po
Add to Cart:
  • Input: 120V AC 60Hz 0.2A
  • Output: 7.5V DC 700mA