AC Power Adapter 7.5V 700mA UK 3 Pin Socket PSA24D7P5P7-UK - Model: MKD-75700-UK
  • Model: AC Power Adapter 7.5V 700mA UK 3
Add to Cart:
AC Power Adapter 7.5V 700mA UK 3 Pin Socket
P/N PSA24D7P5P7-UK Model: MKD-75700-UK
In good working condition
Includes:
  • 1 x AC Power Adapter 7.5V 700mA UK 3 Pin Socket PSA24D7P5P7-UK - Model: MKD-75700-UK