AC Adapter For Ktec KSAS0241200150HU WD My Book AV DVR Western Digital Element Type: AC/DC Adapter
  • Model: AC Adapter For Ktec KSAS02412001
Add to Cart:
AC Adapter For Ktec KSAS0241200150HU WD My Book AV DVR Western Digital Element
Type:
AC/DC Adapter
MPN:
Does Not Apply
Max. Output Power:
24W
Output Voltage(s):
12V
UPC:
Does not apply
Output Voltage:
12 V
Brand:
Unbranded
SpecificationInput: AC 100-240V, 50-60Hz
Output: DC 12V, 2A
Power: 24W
Connecter: 5.5mm*2.5mm
Condition: New Replacement Product, works as Genuine parts, 100% OEM Compatible!