3COM 7900-000-021-2.00 / D48121000A040G AC Power Adapter 12V 1000mA EU Plug
  • Model: 3COM 7900-000-021-2.00 / D481210
Add to Cart:
3COM AC Power Adapter 12V 1000mA EU Plug
D48121000A040G
In good condition and in full working order
Included:
  • 1 x 3COM 7900-000-021-2.00 / D48121000A040G AC Power Adapter 12V 1000mA EU Plug
More Info:
manufacturer 3COM Model D48121000A040Gtotal power 12V ~ 1000mAinput voltage 220-230 V ~ 50 - 60 Hz ~ 0.1 Amain connection 5mm plug ( dimensions)1 Dimensions ( WxHxD)ca- . 5.5 x 5 x 8 cmsuitable for switchesP/N 7900-000-021-2.00or structurally identical