30V 2A AC Adapter Charger Power for OPI LED Lamp GC900 Model PS 1065-300T2B200 Specifications: Type
  • Model: 30V 2A AC Adapter Charger Power
Add to Cart:
30V 2A AC Adapter Charger Power for OPI LED Lamp GC900 Model PS 1065-300T2B200
Specifications:
Type: AC to DC Standard
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Input Connecter standard: 2 or 3 Pin US Plug
DC Output: DC 30V 2A