2Wire ACDS026B-12-240 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: 2Wire ACDS026B-12-240 AC Power S
Add to Cart:
  • Input: 220-240V, 50/60Hz 0.4A
  • Output: 12V 2.2A