24V 4A AC Adapter For GVE Model GM95-240400-F GM95240400F Charger Power Supply Item Descriptions: B
  • Model: 24V 4A AC Adapter For GVE Model
Add to Cart:
24V 4A AC Adapter For GVE Model GM95-240400-F GM95240400F Charger Power Supply
Item Descriptions:
Brand:
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz